Где купить
Поиск

                         Про компанію


ТОВ «Ариол» – найбільший український імпортер і виробник сухофруктів під ТМ Santavita, що налагодив за 16 років своєї роботи надійні партнерські відносини з ведучими світовими виробниками сухофруктів, та сформував обширну клієнтську базу як в Україні, так і за її межами.

Торговий дім «Санта-Віта» є торгівельною компанією і найбільшим оператором на ринку сухофруктів України. Продукція ТМ Santavita представлена у всіх мережевих супермаркетах країни і активно продається за кордоном.

Основні завдання Торгового дому «Санта-Віта» – здійснення національної дистріб’юції сухофруктів і горіхів під ТМ Santavita і розвиток партнерських стосунків з провідними дистриб'юторами у всіх регіонах.

Стрімке завоювання національного ринку зумовило активне розширення дистриб'юторської бази, яка на даний момент налічує більше 30 компаній по всій території України.

Історія компанії


1996 р. – перші постачання на вітчизняний ринок сухофруктів з Туреччини.

2000 р. – укладення договору з найбільшим турецьким виробником сухофруктів про ексклюзивне просування сухофруктів ТМ Amra на території України.

ТОВ «Ариол» першим в Україні отримало сертифікат відповідності на серійне виробництво продукції ТМ Amra. Тоді ж компанія зайняла лідируючу позицію по об'ємах імпорту сухофруктів до України.

2004 р. – перше постачання сухофруктів з Туреччини під власною ТМ SantaVita.

2005 р. – вперше в Україні компанія отримала сертифікат відповідності на серійне виробництво продукції в Ірані.

2009 р. – завершення будівництва виробничо-складського комплексу в Севастополі загальною площею 5094 м2. Новий завод обладнаний сучасним устаткуванням, можливості якого дозволяють виробляти сухофрукти відповідно до європейських стандартів якості. Завдяки новим потужностям підприємство здатне виготовити в місяць 232 тонни фасованої продукції.
Безумовною перевагою нового комплексу є те, що компанія може в рамках єдиного майданчику забезпечувати постійний і безперебійний контроль якості вхідної сировини, всіх внутрішніх виробничих процесів і якість кінцевого продукту. Для цих цілей створена власна лабораторія, яка відстежує всі якісні характеристики продукції.

2010 р. – продукція ТМ SantaVita стала переможцем у номінації «Кращі сухофрукти та горіхи» у рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року – 2010» в Україні і була визнана споживачами згідно даних досліджень маркетингової агенції TNS (Taylor Nelson Sofres Ukraine), підтверджених незалежною аудиторською компанією Deloitte&Touche.

Вересень 2011 року на виробничо-складському комплексі компанії «Ариол» було завершено установку нового обладнання - адсорбційного осушувача, виготовленого шведською компанією DehuTech AB, який призначений для стабільного підтримання вологості повітря у складських приміщеннях і є лідером у цій сфері. Тим самим компанія досягла значної конкурентної переваги, адже впровадження нової технології створює ідеальні умови для зберігання продукції, що відповідають міжнародним стандартам якості.

2011 р. – компанія «Ариол»  у черговий раз підтвердила своє лідерство на українському ринку горіхів і сухофруктів, здобувши другу перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Вибір року - 2011» в Україні.

2012 р. - підприємство запустило новий проект SantaVita BAKERS, який є новим бізнесом підприємства, і створювався компанією як самостійний проект, по виробництву кондитерських і хлібобулочних інгредієнтів для професіоналів. Першим продуктом, випущеним під новою торговою маркою, стала «Макова начинка». Також під брендом SantaVita BAKERS компанією буде запропоновано наступний асортимент: зернові суміші для хліба; різноманітні посипання для борошняних виробів; желе, гелі для покриття кондитерських виробів; креми та інші новинки.

29 травня 2013 компанія «Ариол» однією з перших серед виробників фасованих сухофруктів і горіхів отримала сертифікат, що підтверджує відповідність системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР вимогам ДСТУ ISO 22000.

26 квітня 2014 року, компанія була змушена припинити виробництво продукції в місті Севастоль і перенести виробництво в Київську область, місто Узин. 12 травня 2014 року на нових виробництві була випущена перша продукція ТМ SantaVita.

Протягом 2017-2018гг для ефективного управління процесами виробництва від яких залежить якість продукції, Компанія розробила і впровадила інтегровану систему управління якістю і безпекою. Вона ґрунтується на принципах і нормах ключових міжнародних систем і організацій, що встановлюють вимоги до виробників продуктів харчування:
  • Системи НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Point) - аналіз ризиків і критичних контрольних точок)
  • Система менеджменту якості за стандартом ISO 9001:2015
Система забезпечує контроль за якістю на всіх етапах випуску продукції і спрямована на попередження ризиків при виробництві. Таким чином, наші споживачі можуть бути впевнені в безпеці придбаних товарів.

Компанія не зупиняється на досягнутому і найближчим часом планує приступити до впровадження на виробництві нових стандартів якості:
  • Стандарт належної сільськогосподарської практики GLOBALG.A.P. (EurepGAP).
  • Система менеджменту харчової безпеки відповідно до вимог IFS Food
SantaVita в соцсетях