Где купить
Поиск

Волоський горіх

Поживна цінність 100 г продукту:

білки – 14,8 г; 
жири - 64 г; 
вуглеводи – 13,7 г

Калорійність 100г продукту:

698 ккал

Волоський горіх дуже калорійний і корисний. Має репутацію «розумного» – частково через форму ядер, але більшою мірою через здатність живити головний мозок і благотворно впливати на його діяльність. Тому тим, хто працює розумово, варто завжди мати під рукою жменьку цих ідеальних природних стимуляторів.

Інші властивості горіха пояснюють любов до нього тих, хто піклується про свою зовнішність. По-перше, волоські горіхи омолоджують організм, живлять і зволожують шкіру, підтримують її пружність. По-друге, рослинний білок і жирні кислоти, на які багаті ці горіхи, корисні не лише для серця, але і для волосся: досить їсти їх тричі на тиждень, щоб волосся стало шовковистим і блискучим, як, наприклад, у Моніки Беллуччі. Знаменита італійська красуня навіть на дієті не голодує – у її меню завжди є місце для смачних і корисних горішків.

Волоські горіхи зі жменею родзинок регулярно вживає і Дженніфер Аністон. Це допомагає актрисі підтримувати фігуру і здоров'я в ідеальній голлівудській формі.

За допомогою волоських горіхів навіть худнуть: популярна у Європі дієта пропонує один із прийомів їжі цілком замінювати горіхами у поєднанні зі свіжими або сушеними фруктами.

SantaVita в соцсетях